Connect with us

Анонси Подій

Літконкурс про сучасну попелюшку триває

Опубліковано

а саме

Серед фіналістів конкурсу буде обрано твір для публікації у видавництві «Самміт-книга» (звісно, після укладення договору з автором). За допомогою конкурсу ми шукаємо талановитих письменників для подальшого співробітництва.

Конкурс “Сучасна попелюшка” триватиме до 31 серпня 2018 року.

Переможця буде оголошено протягом вересня. При цьому відбір переможців буде проводитися протягом всього конкурсу, а не тільки після закінчення прийому текстів.

Нагорода переможця конкурсу

Гонорарна публікація в українському видавництві. Ваша книга на полицях магазинів.

Які твори приймають на конкурс

У конкурсі беруть участь романи об’ємом від 400 000 знаків з пробілами.

На конкурс будуть прийматися тільки твори, в яких на інших інтернет-майданчиках опубліковано не більше 120 тисяч зн. Ваш твір, що бере участь у конкурсі, не може бути опублікований безкоштовно (понад 120 т. зн.) або продаватися на будь-якому іншому інтернет-ресурсі. Порушення цього правила тягне за собою видалення з конкурсу і припинення розгляду для публікації.

Головна героїня твору, наша сучасниця, соціальний статус якої стрімко зростає завдяки вдалому повороту долі. Завдяки своїм зусиллям, талантам і частці везіння вона змінює своє життя (отримує славу, кар’єрне підвищення чи гроші). Можливо, що такий зліт приносить їй нещастя, вона розчаровується та повертається до свого попереднього стану (наприклад, повертається зі столиці додому), де вона несподівано і знаходить щастя.

Як приклади (лише приклади без “обов’язковості”):

– дівчина з села / маленького містечка приїжджає до великого міста;

– дівчина з бідної сім’ї зустрічає спадкоємця бізнес-імперії (відомого музиканта, зірку футболу і т.д.);

– в велику компанію на стажування приходить невпевнена в собі дівчина у якої відкривається бізнес-талант;

– iнші схожі сюжети, які залишаються в руслі конкурсної тематики.

Віковий рейтинг вашого твору може бути як звичайний, так і 18+.

Для участі у конкурсі необхідно:

1. Зареєструватися на litnet.com/uk

2. Розмістити вже написану частину свого твору обсягом не менш 40 тисяч знаків або твір цілком.

3. Зайти на сторінку конкурса та додати свій твір на конкурс. Один автор може подати на конкурс не більше трьох творів.

Після проходження модерації ваш твір з’явиться в стрічці конкурсу.

5. Коли ви розмістите на конкурсі свій твір повністю, вам необхідно надіслати листа модератору конкурсу на contests@litnet.com, з повідомленням про те, що ваш конкурсний твір завершено. До листа необхідно додати файли з текстом вашого твору і з його коротким синопсисом розміром близько 1-1,5 сторінки.

Форма листа (обов’язкова)

тема: конкурс Сучасна попелюшка, роман “..назва роману..” завершено

текст: Я, така/такий-то (ім’я-прізвище-псевдонім + посилання на вашу сторінку Litnet) такого-то числа завершив/а свій роман «Назва роману» і повністю опублікував/а його на конкурсі. Прошу включити мій роман у фінал.

До листа обов’язково додайте файл з коротким (1-1,5 стор.) синопсисом і файл з текстом роману. Після цього ваш твір потрапить у фінал конкурсу і буде розглядатися для публікації.

У ваших інтересах вести читачів на сторінку вашого конкурсного твору. Журі конкурсу звертає увагу на популярність авторської сторінки на Litnet, відгуки та оцінки читачів не менше, ніж на літературно-художні достоїнства твору. Адже з текстом у видавництві у будь-якому випадку проводиться редакторська і коректорська праця, але якщо роман не захоплює читачів, не викликає у них живий відгук, то і книга може продаватися не надто добре. Автору конкурсної книги допоможе публікації на Litnet інших (позаконкурсних) книг, якими активно цікавляться читачі, оскільки нам перш за все хотілося б залучити до постійної співпраці авторів, які регулярно пишуть і можуть стати популярними письменниками, а не тільки автором однієї книги.

Бажаємо вам успiху, уваги читачів та везіння, щоб саме ваш роман став переможцем.

Модератор конкурсу: contests@litnet.com

З усіх конкурсних питань звертайтеся тільки до модератора на contests@litnet.com. В темі листа обов’язково пишіть: “питання: Сучасна попелюшка”. На сторінці конкурсу є “Коментарі до конкурсу”, куди модератор обов’язково заглядає. Там можна обговорювати технічні та організаційні питання.

Анонси Подій

Культурний нон-стоп на вихідних у Луцьку

Опубліковано

а саме

Автор

Луцька міська рада оприлюднила повну програму святкування дня міста. Дуже насичені вихідні мають чим привабити увагу лучан і гостей міста, незалежно від віку та інтересів.

 

8 вересня

10.00 Екскурсія-квест «INSTALUTSK». Початок від головного корпусу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (пр. Волі, 13)

10.00 Пляжний волейбол. Відкритий чемпіонат присвячений Дню міста Луцька. Вхід в Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки.

16.30 Науково-пізнавальна лекція «Місто Луцьк: як починалась історія магдебурзького Луцька», КП «Центр туристичної інформації та послуг» (вул.Сенаторки Левчанівської,2)

18.00 Безкоштовна оглядова екскурсія Старим містом. Початок від КП «Центр туристичної інформації та послуг», (вул.Сенаторки Левчанівської, 2)

 

Проект «Мистецька вулиця»: галерея просто неба «Вони прославили наше місто» зустрічі з відомими особистостями Луцька, бульвар Лесі Українки впродовж дня.

Мистецький проект «ArtТериторія»: виставка творчих робіт учасників пленеру «Луцький замок», Театральний майдан.

Авторська виставка ікон члена Національної спілки художників України Тетяни Мялковської «Знаки часу», Арт-галерея «Луцьк».

12.00 Інтеркультурний фестиваль «Палітра культур», пр. Волі, майданчик біля фонтану

12.00 День відкритих дверей у Палаці учнівської молоді «Палац шукає таланти», ПУМ (вул. Шопена, 18)

12.30 Велоекскурсія об’єктами термомодернізації. Старт з Театрального майдану

13.00 Ярмарок громадських організацій, Центральний парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки

13.00-22.00  Музична святкова програма до Дня міста за участі відомих українських виконавців та гуртів: Сергій Скулинець, Марія Хурсенко, «One Light Inside», «Lin D», «DILEMMA», Центральний парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки

15.00 Презентація проморолика Луцька, КП «Центр туристичної інформації та послуг» (вул.Сенаторки Левчанівської, 2)
16.00 «Овація» – концерт лауреатів міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів, учнів музичних шкіл міста, Театральний майдан

16.00 Концерт «Рідне місто моє», Теремнівський будинок культури

18.00 Концерт камерної музики за участі творчих колективів Волинського коледжу культури і мистецтв ім. І.Ф. Стравінського та Академічного камерного оркестру «Кантабіле», Театральний майдан

18.30 Відкриття бронзового тактильного макету Луцького замку, Замкова площа

21.00 Арт -шоу «Ніч у Луцькому замку», Луцький замок

09 вересня

Упродовж дня проект «Мистецька вулиця»: галерея просто неба «Вони прославили наше місто», зустрічі з відомими особистостями Луцька

08.00-15.00 «Дмитрук Лучеськ напівмарафон 2018 (Dmytruk Luchesk Half Marathon 2018)», Місце старту і фінішу: пр. Волі, 13

08.00-15.00 Відкритий чемпіонат міста Луцька з бігу по шосе. Місце старту і фінішу: пр. Волі, 13

10.30 Показові виступи спортсменів, Площа перед пам’ятником Т.Г.Шевченку

11.00  Загальноміський бібліотечний краєзнавчий квест «Знайомі і не знайомі музеї міста» з циклу «Луцьк – маленька Батьківщина», Центральна бібліотека для дітей

15.00 Відкриття виставка творчих робіт Олесі Іщук «Все про Луцьк», Клуб «Патріот Батьківщини»

15.00 Концерт «Піснями оспіваний, легендами овіяний», Будинок мікрорайону Вересневе

16.00 «З днем народження, місто моє» – концерт творчих колективів Палацу учнівської молоді, Театральний майдан

18.00 «Місто моє – мій древній Лучеськ» – концерт творчих колективів Палацу культури міста Луцька

Продовжити читати

Мода та Стиль

Чим цьогоріч причарує Ніч у Луцькому Замку?

Опубліковано

а саме

Автор

8 вересня 2018 року в рамках заходів з відзначення 933-ї річниці міста Луцьк вдесяте відбудеться феєричне дійство – арт-шоу «Ніч у Луцькому замку», повідомляє департамент культури міської ради.

У програмі: мистецькі дійства, арт-інсталяція, 3Д-мапінг, світло-лазерне шоу, а також виступи зірок європейського рівня. Особливий гість арт-шоу «Ніч у Луцькому замку-2018» – гурт ОНУКА з відомими хітами та новими треками з альбому «Мозаїка», який презентували цієї весни!

Onuka — спільний проект відомого українського саунд-продюсера та музиканта Євгена Філатова (TheManeken) і Нати Жижченко. Музика гурту — це органічний мікс електроніки, актуальної поп-музики та української етніки. Перший сингл гурту «Look» вийшов у 2013 році й з того моменту дискографія поповнилася студійним альбомом «Onuka» (2014) та 5-трековим EP «Vidlik» (2016).

2016 року у Києві ONUKA з Національним академічним оркестром народних інструментів (НАОНІ) представили спільну програму, з якою зібрали повні зали у найбільших містах України.

У 2017 році ONUKA стала спеціальним гостем EurovisionSongContest, після чого «Vidlik» очолив електронні чарти iTunes у Британії, Австралії, Франції, Німеччині та інших країнах. 2017 рік — європейський тур, колаборація з DeepForest та численні нагороди від видань та музичних премій.

Продовжити читати

Мода та Стиль

Лучанка досягла фіналу Miss Ukraine Universe 2018

Опубліковано

а саме

Автор

Луцька модель потрапила у фінал найпрестижнішого конкурсу краси в Україні.

Із сотні дівчат, які були на кастингу, вийшла у 18-ку найкращих і луцька модель Влада Путава.

“Не уявляю свого життя без жартів та активного відпочинку. Займаюсь вокалом, моделінгом та спортом. По життю я борець! Я не будую плани, а ставлю перед собою цілі і рано чи пізно досягаю їх. Мета участі у конкурсі: заявити про себе на всю країну, познайомитись з цікавими людьми та отримати новий досвід!”, – розповідає про себе на сторінці конкурсу у соцмережах красуня з Луцька.

Головна подія у сфері краси України відбудеться 14 серпня у стінах найбільш розкішного готелю України –Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Міс Україна Всесвіт — щорічний конкурс краси, що існує в Україні з 2006 року. Переможниця представляє Україну на престижному міжнародному конкурсі краси «Міс Всесвіт».

За матералами Таблоїд Волині.

 

Download VJ Loops & Visuals by LIME ART GROUP https://limeartgroup.com/

Продовжити читати
Advertisement

В тренді