Connect with us

Умови користування

ЛУЧАНКА –  перший онлайн-журнал про моду, стиль і красу, кар’єру, здоров’я та сім’ю волинської жінки. Редакторські матеріали – це реальні події та історії  з життя лучанок і не тільки.

Контент ЛУЧАНКА – унікальний і ексклюзивний: інтерв’ю, репортажі та відеозвіти  з подій, огляди модних дизайнерських колекцій, новини світу мои, краси і сучасного мистецтва, історії успіху.

Ми створили видання, яке зацікавить кожну волинську жінку, стане її улюбленим, говоритиме з нею на актуальні теми, стане порадником і подругою.

 

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

Дані УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ встановлюють правила використання сайту Luchanka.com.ua (далі – «Сайт»), права та обов’язки користувачів та є Угодою між ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПЕКТР МЕДІА ГРУПА» (надалі «Товариство») та Третьою особою (далі –  «Користувач»), яка акцептувала цю оферту, розміщену в мережі Інтернет за адресою: https://luchanka.com.ua/umovy-korystuvannya/ про наступне:

 

 1. ОСНОВНІ ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

САЙТ – інтернет-ресурс, як сукупність розміщених у мережі Інтернет веб-сторінок, об’єднаних єдиною темою, дизайном та єдиним адресним простором домену https://luchanka.com.ua/ , що належить ТОВ «СПЕКТР МЕДІА ГРУПА», та призначений для розміщення та обміну інформацією.

ТОВАРИСТВО – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПЕКТР МЕДІА ГРУПА» (ЕДРПОУ 41684952) – власник Сайту, яке визначає способи та порядок надання послуг та використання сервісів і функцій даного інтернет-ресурсу.

АДМІНІСТРАЦІЯ ПОРТАЛУ – особи, уповноважені Товариством на здійснення управління Сайтом та інших дій, пов’язаних  з його використанням. Адміністрація Сайту діє від імені власника Сайту, якщо інше не зазначено окремо.

КОРИСТУВАЧ – будь-яка особа, яка приєдналася до цієї угоди з власного інтересу або виступає від імені і в інтересах представленої нею юридичної особи.

ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ КОРИСТУВАЧА КОНТЕНТ – матеріал включаючи, але не обмежуючись тексти, графіка, мультимедіа, музичні та літературні твори, аудіовізуальні твори, фонограми, зображення, гіпертекстові посилання, їх фрагменти, інформація, інші об’єкти, які було надано користувачем через сайт або допоміжні сервіси.

СЕРВІС – комплекс цифрових платних і безкоштовних послуг, що надаються користувачеві та/або користувачем.

УГОДА – ця угода з усіма доповненнями та змінами.

ЗМІСТ – всі тексти, графіка, призначені для користувача інтерфейси, візуальні інтерфейси, фотографії, звуки, музика, зображення та програмні коди (спільно іменовані «зміст»), включаючи, крім іншого, дизайн, структуру, вибір, координацію, зовнішній вигляд, загальний стиль і розташування даного змісту, що входить до складу Сайту.

УГОДИ ПОРТАЛУ – дана Угода, Угода про конфіденційність, та будь-які інші угоди та правила, розміщені Товариством на Сайті.

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Угода встановлює порядок та умови використання Сайту, а також інформації, яка доступна на ньому, принципи його роботи в цілому.

2.2. Всі відносини, що виникають у зв’язку з використанням Сайту, регулюються чинним законодавством України, якщо інше прямо не вказано в самій Угоді.

2.3. Ця Угода є письмовою публічною пропозицією (офертою) Товариства для невизначеного кола осіб у розумінні ст.ст. 633, 641, 644 Цивільного кодексу України.

2.4. На підставі цієї Угоди Користувач вправі отримувати інформацію, розміщену на Сайті Товариства.

2.5. Використання Сайту дозволено тільки Користувачам, які приймають всі умови Угоди, Угоди про конфіденційність, яка розміщена на сторінці сайту https://luchanka.com.ua/politika-konfidentsijnosti/ , а за потреби –додатково ще й інших Угод Сайту.

2.6. Користувач зобов’язаний уважно ознайомитися з Угодою перед використанням Сайту. Використовуючи будь-яку частину Сайту, особа автоматично дає свою згоду бути зв’язаною умовами Угоди з Товариством. Якщо особа не згідна з умовами Угоди (повністю або частково), то особі не надається статус і права Користувача і тим самим забороняється використовувати Сайт, у тому числі будь-яку інформацію, розміщену на ньому.

2.7. Отримуючи доступ до призначеного для Користувача контенту та/або змісту, Користувач вважається приєднаним до цієї Угоди. Використання Сайту будь-яким способом і в будь-якій формі в межах його функціональних можливостей включаючи, але не обмежуючись вчиненням Користувачем будь-якої з нижчеперелічених дій як:

 • перегляд розміщених на сайті матеріалів;
 • реєстрація та/або авторизація на сайті;
 • розміщення на сайті, або відтворення з сайту будь-яких матеріалів, включаючи, але не обмежуючись такими як: тексти, гіпертекстові посилання, зображення, аудіо та відеофайли, відомості та/або інша інформація;
 • завантаження або вивантаження будь-яких матеріалів сайту, а також матеріалів, захищених авторським правом;
 • купівля, продаж послуг сайту, Товариства

є беззаперечним схваленням (акцептом) цієї Угоди.

Угода вважається акцептованою з моменту вчинення будь-якої з перелічених вище дій.

Ця Угода може бути схваленою тільки в повному обсязі. Часткова відмова від виконання умов Угоди не допускається.

2.8. Скориставшись кожною із зазначених вище можливостей по використанню Сайту особа підтверджує, що ознайомилася з умовами цієї Угоди в повному обсязі до початку використання Сайту, його сервісів, та приймає всі її умови в повному обсязі без будь-яких вилучень чи обмежень; ознайомилася  з умовами Угоди про конфіденційність та приймає всі її умови в повному обсязі без будь-яких вилучень чи обмежень; зобов’язується дотримуватись умов акцептованих Угод, або припинити використання Сайту, його сервісів.

2.9. Користувач не має права використовувати Сайт, не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати такі угоди.

2.10. Якщо закон країни проживання чи перебування Користувача забороняє використовувати Сайт з яких-небудь причин, Користувач повинен утриматися від використання Сайту, а якщо продовжує ним користуватися, то робить це на свій ризик і під власну відповідальність. При цьому всі умови Угоди залишаються в силі.

2.11. Деякі сервіси, програми, проекти, акції, які доступні Користувачу на Сайті, можуть мати додаткові правила, умови та угоди, які встановлені Товариством та які регулюють їх використання. Перед використанням таких сервісів та участі у таких програмах, проектах, акціях Користувач зобов’язаний уважно ознайомитися з їх умовами та надати згоду на їх виконання.

2.12. Реєстрація на Сайті для Користувачів відсутня. Технічні, організаційні та комерційні умови використання окремих сервісів Сайту, в тому числі його функціональних можливостей, доводяться до відома Користувачів шляхом окремого розміщення на Сайті та регулюється правилами їх використання.

2.13. Акцептуючи цю Угоду Користувач дає безумовну згоду на відправлення йому повідомлень, а також додаткової інформації про Сайт, його ресурси, послуги та функції. Якщо Користувач не бажає отримувати зазначену в цьому пункті інформацію, він повинен звернутися з проханням про скасування інформування шляхом відправки електронного повідомлення на електронну адресу Товариства, розміщену на Сайті.

2.14. Акцептуючи цю Угоду Користувач усвідомлює та погоджується з тим, що Товариство та/або Адміністрація Сайту не дає жодних запевнянь або гарантій того, що Сайт не містить дефекти, вірус або інші шкідливі компоненти. У зв’язку із чим, Товариство та/або Адміністрація Сайту не буде нести відповідальності за збитки або втрати Користувача, які можуть бути викликані зломом даного Сайту, або проникненням в комп’ютерні системи Товариства.

 1. ЗАГАЛЬНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ САЙТУ

3.1. Зміст та інформація, що міститься на Сайті у вигляді матеріалів включаючи, але не обмежуючись, тексти, статті, графіка, мультимедіа, музичні та літературні твори, аудіовізуальні твори, фонограми, зображення, гіпертекстові посилання, їх фрагменти, інші об’єкти окрім того, що розміщено користувачами – це унікальний та ексклюзивний авторський контент, власником якого є Товариство або автори статей та відповідних матеріалів, що охороняється українським законодавством про авторські права, а також міжнародними договорами про захист інтелектуальної власності.

3.2. Забороняється перепублікація, відтворення, модифікація, видозміна, копіювання, дублювання, продаж, поширення та будь-яке інше використання в комерційних цілях контенту опублікованого на Сайті та/або змісту Сайту.

3.3. Дозволяється переглядати і завантажувати матеріали Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.

3.4. Дозволяється посилатися на зміст Сайту з метою огляду, критики та іншого за умови, що посилання супроводжується вказівкою URL джерела.

3.5. Повне або часткове використання статей, звітів, прес-релізів або будь-яких інших матеріалів Сайту чи змісту Сайту в Інтернеті можливе лише за умови розміщення активного не закритого для індексації пошуковими системами посилання як:

За матеріалами сайту <a title=”Лучанка” href=”https://luchanka.com.ua” target=”_blank”> LUCHANKA.com.ua </a>

що повинно у результаті виглядати: За матеріалами сайту LUCHANKA.com.ua

Посилання має бути видимим, читабельним і розміщуватися в будь-якій частині використаного матеріалу. Посилання через редирект заборонено.

Товариство залишає за собою право заборонити використання статей, звітів, прес-релізів або будь-яких інших матеріалів Сайту чи змісту Сайту на будь-якому сайті без пояснення причин. У разі, якщо Товариство скористається цим правом – републікація або розміщений контент в одноденний термін повинен бути знятий з відповідного сайту.

Автоматизоване вилучення інформації з Сайту заборонено.

3.6. Умови публікацій поза межами Інтернету визначаються індивідуально. Пропозиції щодо подібних публікацій приймаються на електронну адресу Товариства, розміщену на Сайті.

3.7. Товариство дозволяє цитування матеріалів, розміщених на Сайті виключно у разі дотримання наступних умов:

 • об’єм цитування (кількість печатних знаків) не повинен перевищувати 25% від загального тексту статті;
 • фрагменти тексту статті повинні виділятися граматичними знаками, які характерні для цитування, або ж повинна бути пряма вказівка на факт цитування;
 • обов’язково повинен бути зазначений автор статті (якщо відповідний наявний) та посилання на сайт luchanka.com.ua  

3.8. Адреса електронної пошти, присутня на Сайті може бути використана виключно для контактів з Товариством і не в якому іншому випадку.

3.9. Контент із заначенням автора є  актуальним на дату його публікації Сайтом. У зв’язку з наступними подіями й по закінченню часу деяка з цієї інформації може виявитися неповною або такою, що не відповідає дійсності, однак після її публікації Товариство не гарантує оперативної зміни такої інформації у зв’язку з подіями,  що відбулися.

3.10. Думка авторів статей, коментарів, відображених на Сайті, можуть не збігатися з думками і позиціями Адміністрації Сайту та Товариства.

3.11. Адміністрація Сайту не проводить модерацію розміщуваного на Сайті контенту за винятком випадків, коли виникла така необхідність. Модерація може проводитися з метою забезпечення дотримання цієї Угоди та Угод Сайту, а також з метою забезпечення дотримання чинного законодавства України.

3.12. Сайт надається Товариством «як є». Товариство не гарантує відповідність Сайту цілям та очікуванням Користувача, його безперебійну і безпомилкову роботу та не несе відповідальність за можливі затримки та збої у його функціонуванні як в цілому, так і окремих його сервісів або функцій, за невірну або невчасну доставку інформації до Користувача, а також за досягнення очікуємого результату Користувачем у зв’язку із використанням Сайту та його сервісів.

3.13. Сайт містить посилання на інші сайти, розміщені в мережі Інтернет. Користувач визнає та погоджується з тим, що Товариство не несе жодної відповідальності за доступність та зміст цих сайтів, а також за будь-які наслідки, пов’язані  з їх використанням.

3.14. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіс сайту, або будь-яка їх частина, можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Товариство не несе будь-якої відповідальності і не має будь-яких зобов’язань у зв’язку з такою рекламою. Посилання на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, розміщене на Сайті, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг) Адміністрацією Сайту та/або Товариством.

3.15. Користувач згоден з тим, що Товариство не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов’язань перед Користувачем, або його правонаступниками, у зв’язку з будь-якими можливими, або тими, що виникли, втратами або збитками, пов’язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, продуктами або послугами доступними на Сайті, або отриманими через зовнішні сайти, або ресурси, або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

3.16. Товариство залишає за собою право обмежувати доступ до різних областей даного Сайту, або до всього Сайту, на розсуд Адміністрації Сайту, або у зв’язку із проведенням технічних робіт на сайті, та/або вважатиме дії Користувача спрямованими на саботування послуг, сервісів, Сайту в цілому, та/або здійснення таких дій/бездіяльності для заплямування (приниження) репутації Товариства, або в разі нанесення (спроби нанесення) Користувачем шкоди шляхом поширення конфіденційної інформації, отриманої Користувачем.

 1. ОБОВЯЗКИ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОРИСТУВАЧА

4.1. КОРИСТУВАЧ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ:

4.1.1. Використовувати Сайт тільки в цілях, що не суперечать Угодам між Користувачем та Товариствам, чинному законодавству України і принципам розумності і моралі.

4.1.2. Не робити дій, які можуть розглядатися, як порушення законодавства України, або норм міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських та/або суміжних прав, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту та сервісів сайту, а також дій спрямованих на заплямуання репутації Товариства.

 

4.1.4. Не використовувати цей Сайт, щоб копіювати, зберігати, розміщувати, передавати, використовувати, публікувати або поширювати будь-який матеріал, який складається з (або пов’язаний з) будь-яким шпигунським, вірусним програмним забезпеченням, троянський кінь, черв’як, клавіатурний шпигун, руткит, або іншим шкідливим програмним забезпеченням.

4.1.5. У разі замовлення сервісів – оплатити їх своєчасно та у повному обсязі.

4.1.6. Не проводити будь-які систематичні, ручні або автоматизовані процеси, або діяльність зі збору даних, в тому числі видобуток даних, вилучення даних та/або збір даних, які присутні на Сайті, або перебувають в індексі пошукових систем.

4.1.7. Не використовувати цей Сайт для передачі та/або відправки небажаних комерційних повідомлень, або розсилки спам-листів.

4.1.8. Якщо Користувач вважає, що на Сайті присутня інформація, яка порушує його права, Користувач зобов’язаний повідомити про це Адміністрацію Сайту та/або Товариство шляхом відправлення повідомлення на адресу електронної пошти та надати інформацію, яка підтверджує дане порушення прав. У разі якщо Користувач надасть неправдиву інформацію про порушення його прав, він несе повну відповідальність за заподіяний збиток та зобовязується відшкодувати його у поному розмірі, включаючи витрати, судовий збір й оплату адвокатських послуг.

4.1.9. Робити спроби для отримання доступу до Сайту в обхід встановлених Товариством умов користування Сайтом; в тому числі з метою штучного впливу на Сайт чи інших операцій, здійснюваних на Сайті.

4.1.10. Заохочувати інших Користувачів до порушення цієї Угоди.

4.2. Цитування та/або використання матеріалів Сайту можливо виключно на умовах, встановлених цією Угодою.

4.3. Коментарі та інші записи Користувача на сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України та загальноприйнятих норм етики та моралі. Адміністрація сайту та Товариство залишають за собою право видаляти коментарі, або інші записи Користувача без повідомлення.

4.4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОРИСТУВАЧА:

4.4.1. Користувач усвідомляє, що несе відповідальність за свої дії або бездіяльність при використанні сервісів і функцій Сайту, в тому числі за порушення прав інтелектуальної власності та законодавства України, що регулює захист персональних даних.

4.4.2. Користувач несе особисту відповідальність за будь-яку інформацію, яку повідомляє іншим Користувачам, а також за будь-які взаємодії  з іншими Користувачами, здійснені на свій ризик.

4.4.3. Користувач несе особисту відповідальність за адекватний захист і збереження резервних копій даних та/або обладнання, як використовується у зв’язку із використанням Сайту, а також акцептуючи цю Угоду підтверджує, що ані особисто, ані правонаступники Користувача чи спадкоємці на пред’являтимуть до Товариства та/або Адміністрації Сайту скарг чи судових позовів у зв’язку із використанням Сайту, у тому числі скарги щодо втрати даних, затримок в роботі або втрати прибутку, в тому числі упущеної вигоди, в результаті використання послуг, сервісів, функцій, матеріалів або контенту Сайту.

4.5. Акцептуючи цю Угоду, Користувач дає згоду компенсувати всі збитки, втрати та витрати (включаючи справедливі гонорари за юридичні послуги або послуги адвоката), викликані або пов’язанні порушенням Користувачем:

4.5.1. цієї Угоди та/або вимог акцептованих Угод Сайту;

4.5.2. прав третіх осіб та/або Товариства;

4.5.3. зобов’язань, гарантій та запевнень (згоди), визначених у цій Угоді без залучення Товариства та/або Адміністрації Сайту до відповідальності перед третіми особами, що подали скаргу чи позов.

 1. КОРИСТУВАЦЬКИЙ КОНТЕНТ

5.1. Розділи даного Сайту розроблені таким чином, щоб сприяти відкритому обміну інформацією. Товариство надає можливість розміщувати, передавати і відправляти інформацію на сайті, в блогах, форумах і в інших громадських розділах даного Сайту. Користувач, акцептуючи цю Угоду підтверджує власне усвідомлення та свою згоду із тим, що відповідальність за весь контент, включаючи, крім усього іншого, текст, документ зображення, ілюстрації, аудіо та відеозаписи, незалежно від того, чи був він розміщений відкрито, або переданий на даний Сайт конфіденційним чином лягає виключно на відправника. Це означає, що не Товариство чи Адміністрація Сайту, а Користувач, що завантажує, передає, розміщує, пересилає за допомогою електронної пошти, або надає будь-яким іншим способом через даний сайт несе повну відповідальність за весь призначений для користувачів контент.

5.2. Товариство та Адміністрація Сайту не несе відповідальність, а також не контролює, не підтверджує і не гарантує точність, цілісність, або якість користувацького контенту, розміщеного за допомогою даного Сайту. Товариство не контролює розміщення користувацького контенту на даному Сайті в кожному окремому випадку. Тим не менш, акцептуючи цю Угоду Користувач розуміє і приймає той факт, що Товариство залишає за собою право переглядати, видаляти або редагувати будь-яку частину користувацького контенту, яка, на думку товариства чи Адміністрації Сайту, порушує ці умови Угоди, а також може бути розцінена як така, що завдає шкоди, що ображає, або загрожує безпеці інших осіб.

Зокрема, забороняється розміщувати призначений для користувача контент, який: пропагує ненависть, агресивні дії або фізичне насильство будь-якого типу по відношенню до групи осіб або окремої особи, містить образливу, загрозливу, порнографічну, що дискредитує або наклепницьку інформацію, або порушує авторське право, право на володіння торговою маркою або інше право на інтелектуальну власність іншої особи.

5.3. Акцептуючи цю Угоду Користувач погоджуєтеся з тим, що він самостійно оцінює і приймає всі ризики, пов’язані з використанням користувацького контенту, включаючи ризики, пов’язані з точністю, повнотою або придатністю до використання такого користувацького контенту.

5.4. Розміщуючи призначений для користувача контент на даному Сайті, Користувач підтверджує, що:

 • володіє правом власності на весь розміщений та призначений для користувачів контент, або є уповноваженим ліцензіатом;
 • розміщення призначеного для користувачів контенту не порушує договір з третьою стороною;
 • розміщення будь-якого користувацького контенту не порушує право на володіння торговою маркою, авторське право, патент, або будь-яке інше право на інтелектуальну власність третьої сторони, а також чинних законів або норм законодавства України;
 • надає Товариству безстрокову, невиключну, безоплатну, субліцензовану по всьому світу ліцензію на використання, відтворення, збут, зберігання, поширення, публічний і приватний показ, передачу, публічне і окреме подання, пересилання, створення складальної роботи (на основі даного контенту) і просування будь-яким відомим в теперішній час, або розробленим в майбутньому, способом в редакційних, комерційних, рекламних або інших цілях.

5.5. При відправленні користувацького контенту Товариству Користувач також надає право та уповноважує Товариство пред’являти позов за порушення прав.

5.6. Користувач визнає і погоджує, що Товариство та Адміністрація Сайту не повині переглядати роботи, матеріали або зміст, завантажені на сайт, і не несуть відповідальності за ці роботи, матеріали або зміст. Товариство має право на свій розсуд, прийняти або відхилити, видалити, перемістити або змінити будь-які роботи або матеріал, або зміст, завантажені на сайт. Якщо Користувач опублікує роботи, матеріали або зміст, використовуючи ім’я іншого користувача, відповідальність за такі роботи, матеріали і зміст Товариство або Адміністрація Сайту не несе.

 1. ПРОДАЖ СЕРВІСІВ

6.1. Товариство зобов’язується забезпечити Покупцеві (Користувачеві) виконання послуг, призначених для особистого, комерційного, домашнього чи іншого використання, а Покупець зобов’язується оплатити сервіс на умовах користування сайтом.

6.2. Найменування, ціна, кількість сервісів визначаються на підставі відомостей, наданих Покупцеві на сторінці надання послуг сайту, умови користування Сайтом, або інших рекламних, інформаційних матеріалів, отриманих Користувачем від Товариства. Замовлення може прийматися різними способами: через форму на сайті, по електронній пошті, по телефону, через платіжні системи інтернет-магазину.

6.3. Обов’язковою умовою укладення договору є беззастережне прийняття і дотримання Покупцем (користувачем), що застосовуються до відносин сторін за договором вимог і положень, визначених цією Угодою та Політикою конфіденційності.

6.4. Політика конфіденційності, розміщена та/або доступна в мережі інтернет за адресою https://luchanka.com.ua/politika-konfidentsijnosti/ і містить правила надання та використання персональної інформації Користувача.

6.5. Товариство залишає за собою право в будь-який час змінювати ціну сервісу, інформацію про сервіс без повідомлення Користувача.

6.6. Покупець має право скасувати все замовлення, або його частину.

6.7. Товариство залишає за собою право не надавати будь-які послуги, або продукти, не надавати доступ для завантаження файлів, якщо підозрює, що замовлення зроблене з метою піратства, або крадіжки інтелектуальної власності. У разі даної підозри, Товариство має право передати дані Покупця (Користувача), органами влади або поліції.

 1. СПОСОБИ ОПЛАТИ ТА КОМІСІЇ ТРАНЗАКЦІЙ

7.1. Оплата платежів приймається через РayРal, Bankstransfer і через карти віза і маестро, які працюють через Мерчант аккаунт stripe.

7.2. Сплата будь-яких комісій, що повязані із здійсненням платежу, здійснюється Покупцем (Користувачем) за власний рахунок за тарифами, діючими на момент здійснення платежу.

 1. ОПОДАТКУВАННЯ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ

8.1. Ціни на послуги на Сайті відображені з податком.

8.2. При покупці послуг Користувачеві буде надано PDF-рахунок – автоматично згенерований Сайтом і відправлений на надану адресу Користувача.

8.3. Згенерований системою сайту, PDF-рахунок є юридичним документом, і є дійсним без підпису.

8.4. Користувач усвідомлює, що в рамках своєї комерційної діяльності на сайті він зобов’язаний сплачувати податки в рамках податкового законодавства своєї країни самостійно.

 1. НАДАННЯ ПОСЛУГ

9.1. Після оплати Користувачем сервісів Сайту, Користувачеві стане доступна повна послуга описана на сторінці послуг.

9.2. На сайті Користувач також може скористатися безкоштовними послугами.

 1. ПОВЕРНЕННЯ ПЛАТЕЖІВ

10.1. Повернення платежу за послуги, які були оплачені Користувачем,  є можливим у разі, якщо Користувач провідомив про свій намір не пізніше ніж за 2 дні до дати надання послуги. Платіж буде повернено за винятком утриманої суми у розмірі 20%.

 1. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

11.1 Ні за яких обставин, включаючи недбалість, Товариство та/або Адмінінстрація Сайту не буде нести відповідальність за будь-які фактичні, побічні або непрямі збитки, або втрату прибутку, які були викликані поширенням або використанням/неможливістю використання контенту, або матеріалів даного Сайту, навіть якщо нас поставили до відома про можливості таких збитків. Обмеження, або звільнення від відповідальності, або відшкодування побічних і непрямих збитків може бути заборонено чинним законодавством, тому вищезазначені обмеження можуть не мати до вас відношення. Ні в якому разі загальна сума відшкодування ваших збитків, втрат і виплат за позовними заявами (заснованих на умовах угоди, цивільному правопорушення чи інших причинах), не може перевищувати витрачену вами суму (при наявності такої) на отримання доступу до даного Сайту.

12. ЮРИСДИКЦІЯ І ВИБІР ПРАВОВОЇ НОРМИ 12.1 Товариство здійснює контроль і управління даними Сайтом зі своїх відділень, розташованих в Україні. Якщо не вказано інше, матеріали та контент на даному Сайті представлені виключно для просування, продажу товарів та послуг в інтернеті.  12.2. Інформація, опублікована на цьому Сайті, може містити посилання на товари, програми та послуги, які не заявлені та не доступні на території вашої країни, або регіону. Ми не заявляємо, що інформація, товари, програми або послуги, посилання на які наведені на даному сайті, є законними, доступними і придатними на території вашої країни, або регіону. 12.3. Дана Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законів України без урахування будь-яких принципів колізійного права.

13. ПОДІЛЬНІСТЬ

13.1. Якщо будь-яке положення цієї Угоди вважатиметься незаконним, позбавленим юридичної сили, або з якої-небудь причини не зможе бути підставою для позову, дане положення буде вважатися віддільним від інших умов, і не буде зачіпати законність і юридичну силу інших положень.

14. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

14.1 За невиконання або неналежне виконання умов цієї Угоди сторони несуть відповідальність у відповідності до вимог чинного законодавства України.

14.2. За порушення положень і вимог, встановлених цією призначеною для Користувача угодою, Товариство має право:§  припинити надання послуг Користувачеві сайту на певний термін, який визначається Товариством;§  припинити надання послуг такого Користувача сайту; §  обмежити надання послуг Користувачеві сайту на певний термін, або без визначення даного терміну; §  подати позов до суду на Користувача за порушення умов використання сайтом, порушення ліцензійної угоди;§  виставити  до оплати додаткові платежі з користувача за надані послуги, продукти або перевиставити додаткові платежі, виставлені третіми особами за надання послуг Користувачеві.

14.3. Отримувач коштів не несе відповідальність за неналежне виконання зобов’язань з боку третіх осіб, зокрема з боку платіжних систем (пейпел, страйп), кредитних організацій (банків), операторів мобільного зв’язку по перерахуванню грошових коштів Користувача сайту.

14.4. Товариство і Користувач сайту звільняються від відповідальності за порушення умов цієї Угоди, якщо таке порушення викликане дією форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). Такими діями зокрема є дії органів державної влади, місцевого самоврядування, пожежа, повінь, землетрус, інші стихійні лиха, відсутність електроенергії та  або збої роботи комп’ютерної мережі, страйки, громадянські заворушення, безлади.

15. ТЕРМІНИ ДІЇ УГОДИ ПРО ВИКОРИСТАННЯ

15.1 Угода вступає в силу з моменту її розміщення в мережі інтернет на Сайті.

15.2. Угода укладається на невизначений термін і втрачає свою силу при її анулюванні Товариством.

15.3. У разі внесення змін до Угоди, такі зміни вступають в силу з моменту опублікування нової редакції угоди на сайті, якщо інший термін вступу змін в силу не визначений додатково при їх публікації (без додаткового повідомлення користувачів). Користувач зобов’язується самостійно здійснювати контроль за змінами до положень цієї Угоди і несе відповідальність, а також всі негативні наслідки, пов’язані з недотриманням цього обов’язку. При незгоді Користувача з відповідними змінами Користувач зобов’язаний припинити використання Сайту, в іншому випадку продовження використання Користувачем сайту означає, що Користувач згоден з умовами цієї угоди Користувача в новій редакції.

 1. УМОВИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

16.1. У випадку, якщо при використанні Сайту Користувачу будь-яким способом стала відома інформація відносно Товариства та/або третіх осіб, яка відповідно до законодавства України відноситься до конфіденційної та/або комерційної таємниці Користувачу заборонено зберігати, використовувати  й поширювати таку інформацію.

16.2. Користувач підтверджує, що він ознайомився та повністю прийняв умови Угоди про конфіденційність між Користувачем та Товариством, яка розміщена за адресою: https://luchanka.com.ua/politika-konfidentsijnosti/  .

 1. ІНШІ УМОВИ

17.1. Адміністрація Сайту та Товариство не несуть відповідальності за використання третіми особами інформації, розміщеної Користувачем на Сайті, у тому числі особистих (персональних) даних, якщо вони є відкритими у вільному доступі, шляхом копіювання, відтворення і поширення, здійснених як в рамках Сайту, так й іншими можливими способами.

17.2. Адміністрація Сайту та/або Товариство не відшкодовує збитки (прямі чи непрямі), заподіяний Користувачеві або третім особам в результаті використання або невикористання, а також неможливості використання Сайту, в тому числі помилкового розуміння або нерозуміння Користувачем умов цієї Угоди, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

17.3. Адміністрація Сайту та Товариство не мають можливості здійснювати перевірку опублікованої Користувачами інформації, в тому числі перевірити дотримання ними чинного законодавства про інтелектуальну власність, відповідно, не можуть гарантувати її якість, достовірність та правомірність. У зв’язку з вищевказаним, Адміністрація Сайту та/або Товариство не несуть перед Користувачами і третіми особами відповідальності за будь-яку помилкову, неправомірну та/або недостовірну інформацію, розміщену на Сайті, так само як не несуть відповідальності за зміст і роботу інших сайтів, посилання на які розміщені на Сайті.

17.4. Товариство залишає за собою право на свій розсуд припинити функціонування Сайту або поступитися своїми правами на Сайт третій стороні без додаткового повідомлення Користувачів.

17.5. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту та/або Товариства в разі порушення Користувачем положень цієї Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту та/або Товариство застосовувати відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не означає відмови від своїх прав у разі вчинення в подальшому подібних або схожих порушень.

17.6. Кожна сторона беззаперечно погоджується з тим, що суди України мають виняткову юрисдикцію щодо будь-яких претензій, спорів або розбіжностей у відносинах, пов’язаних з використанням Сайту по місцю реєстрації Товариства.

Advertisement